Nasıl Tekerlekli Sandalye Bağışı Yaparım?

Tekerlekli Sandalye Bağışı yaparken nelere dikkat edilmeli? Bağış yapacağınız modeli ilk önce belirlemelisiniz bu konuyla ilgili olarak tekerlekli sandalyede nelere dikkat edilmeli.
 

Tekerlekli Sandalye Bağış Aşamaları

1.Aşama – Karar Verme

Öncelikle bütçenize ve adet sayısına karar vermelisiniz. Yani "Ne kadar çok kişiye ulaşırsam daha iyi olur” düşüncesine mi sahipsiniz yoksa '' bir kişiye ulaşsın ama en iyisi olsun'' düşüncesine mi sahip olduğunuza karar vermelisiniz. Mesela elinizde bu yardım için 3000 lira paranız var. Fiyatı düşük olan manuel tekerlekli sandalyeden alırsanız 9 kişiye ulaşabiliyorsunuz. Bunu mu tercih etmek istersiniz yoksa örneğin 3000 liraya alacağınız 1 adet akülü sandalyeyle 1 kişiye daha konforlu hayat imkanı sunmayı mı? Burada karar tamamen size kalmış.

2.Aşama – Fiyat Alma ve Kararlaştırma

Bizimle irtibata geçip model ve fiyat öğrenme aşaması. 1. Aşamada ki bilgileri bizimle paylaştığınızda size bütçenize ve amacınıza göre ürün önerisi yapmaktayız. Bağışçılara özel ekstra indirimli fiyatlarımızı sizlerle paylaşmaktayız. Daha sonra mutabık olduğumu takdirde 3. Aşamaya geçebiliriz.

3.Aşama - Ödeme

Bu aşamaya gelince genelde tüm bağışçılar biraz tedirgin olabiliyor. Ödemeyi yaptıktan sonra yaptıkları iyiliğin yerine gitmesine emin olmak istemek herkesin hakkı. Karşı tarafın yüzündeki mutluluğu görmek ve hissetmek ise her zaman ayrı bir duygu olur. www.gogo.com.tr olarak sitemizde daha önce yapılmış bağışları teslim ettiğimizde düzenlediğimiz tutanakları sitemize koymuş bulunmaktayız. Bu endişenizi anlıyor ve endişenizi dindirmek için çalışıyoruz. Tekerlekli Sandalyeci ailesi olarak her konuda fikirlere açık ve teslimler için çok titiz çalıştığını belirtmek isteriz.

Havale/EFT ya da kredi kartı ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme gerçekleştikten 1 gün sonra sabahtan Müge Anlı ATV Stüdyolarına ya da hangi programa bağışta bulunmak isterseniz sizin adınıza teslim ediyoruz.

4.Aşama – Teslimat ve Tutanak Teslimi

Bu aşama son aşamadır, ödeme yapıldıktan sonra sizlere iletmemizi istediğiniz bir not var mı diye soruyoruz. Sizin notunuza göre tutanak bağışçı adı soyadı, telefon numarası ve mesajınızı yazıyoruz. Daha sonra stüdyoya sandalyelerimizi teslim ederken teslim alan (Atv Stüdyoları Yetkilisi ya da başka istediğiniz kurumlara)e teslim eden olarak imzalı tutak ile sizlere görsel olarak atıyoruz.

Bu sorununun cevabı olarak Müge Anlı ve ekibi bu konuda çok hassas davranıyorlar, Türkiye’nin her yerine kimin ne ihtiyacı tespit ediyorlar, bulduktan sonra doğruluğunu ve ihtiyaç sahibi olup olmadığına bakıp teslim ediyorlar. Teslim ettikten sonra bile kullanım durumuyla alakalı kontrolleri devam etmektedir. Bu konuda içiniz rahat olsun…

Yükleniyor...