Hakkımızda

Gogo, akıllı telefonları ve tablet bilgisayarları daha kullanışlı hale getiren aksesuarlar tasarlamak amacıyla 2010 da Amerika’da doğan bir markadır. Bu zamandan beridir ürettiği kaliteli ürünler ile akıllı insanları neşelendirmeyi devam ediyor…

Hangi Kategorilerde Ürün Üretiyoruz?

Başta Apple markalı cihazlar ve Galaxy gibi diğer markaların popüler cihazları için aşağıdaki kategorilerde ürünler tasarlayıp üretiyoruz.

  • Duvar ve Araba Şarjı
  • Data ve Şarj Kablosu
  • Powerbank
  • Mikrofonlu Kulaklık
  • Cam Jelatin
  • Araç içi Aux Kablo
  • Ekran Kalemi
  • Koruma Kılıfları

Neden Gogo?

Gogo = Estetik Tasarım + Kaliteli Malzeme + Ulaşılabilir Fiyat

Kullanacağımız ürünler tasarlıyoruz

Pazar ve tüketici ihtiyaçlarını önemsiyoruz ama kendimizin günlük hayatında zevkle kullanmayacağı ürünleri müşterilerimize sunmuyoruz. Bu nedenle ürün skalamıza eklemeyi düşündüğümüz her ürünü önce kendimiz test edip kullanıyoruz.

 

Malzeme kalitesi bizim için tasarım kadar önemli.

İyi tasarımların maliyet kaygısı ile ucuz malzeme ile üretildiğinde istenilen sonucu vermediğini gördük. Bu nedenle bizim için tasarım kadar malzemenin kaliteside önemlidir.

 

Ulaşılabilir fiyat

Estetik kaygılarla ve kaliteli malzeme ile ürettiğimiz ürünlerin tüketiciye ulaşması bizim için çok önemli. Bu anlamda Gogo ürünleri fiyat performans oranı yüksek ürünlerdir. Kalite olarak kendisine denk olan markalardan daha iyi fiyat sunar.

 

Garantili ürün satıyoruz

Kaliteyi esas aldığımız için sattığımız ürünlerin arkasındayız. Geri dönüş oranlarımız %1 lerin altındadır. Geri dönüşü olan ürünleride müşterilerimizi üzmeden geri alıyoruz ve birebir yenisi ile değiştiriyoruz.

 

Gogo ürünleri mağazanıza değer katar

Gogo ürünleri marka kimliği ve standart paketlemesi ile konulduğu raflarda çekici bir görsel oluşturur. Satış noktasına görsel değer katar.

 

Gogo ürünü satmak kolay ve karlıdır

Sunduğumuz stant opsiyonlarımız ve bütünsellik oluşturan paketleri ile Gogo ürünleri satmak bir uğraş gerektirmez.

Ticaret bakanlığından Gogoya ayrılmış EAN13 barkodlarıyla profesyonel satış noktalarında stok takibine izin verir.

Konulduğu satış noktasında aynı kategoride satışa sunulmuş önceki markalara göre %50 ile %100 daha fazla satış üretmektedir.